Seniorzy na Kon-Tikach

Ocena 0/5

Bardzo miłe popołudnie spędzili wczoraj pińczowscy seniorzy z Klubu Seniorita. Klubowicze spotkali się na malowniczych terenach Stowarzyszenia Klub Wodny Kon-Tiki Pińczów, by oficjalnie powitać lato i zrelaksować się w towarzystwie znajomych, przy muzyce. Z seniorami spotkał się także burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Marcin Wojniak, który przybył na Kon-Tiki razem ze swoją zastępczynią Beatą Kitą. Gospodarz gminy życzył uczestnikom wydarzenia dobrej zabawy i optymizmu na każdy dzień, podziękował za aktywność, a w zamian usłyszał serdeczne gratulacje z okazji wyboru na stanowisko burmistrza.

seniorpiknik2 seniorpiknik3 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności