Ślubował nowy Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów

Ocena 0/5

Marcin Wojniak, zwycięzca przedterminowych wyborów na stanowisko gospodarza gminy, podczas sesji Rady Miejskiej, przyjął zaświadczenie z rąk Gminnej Komisji Wyborczej, złożył uroczyste ślubowanie i oficjalnie został burmistrzem Miasta i Gminy Pińczów.

W swoim pierwszym przemówieniu, nowy burmistrz podkreślił, że chce być gospodarzem całej gminy i liczy na dobrą współpracę z Radą Miejską i mieszkańcami. Marcin Wojniak serdecznie podziękował za wszystkie oddane głosy, za okazane zaufanie i wsparcie. 

Uroczystą część sesji zwieńczyły gratulacje od licznie zebranych sołtysów, radnych, dyrektorów gminnych instytucji i służb mundurowych. Kwiaty i podziękowania od Rady Miejskiej w Pińczowie otrzymała także Beata Kita, pełniąca dotychczas funkcję Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów.

W dalszej części sesji radni wysłuchali i w drodze uchwały zatwierdzili sprawozdanie finansowe Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej. Radni przegłosowali także wynagrodzenie Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów, zmiany w budżecie gminy i Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Pińczów. Podjęte uchwały dotyczyły także przekształcenia Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pińczowie w Centrum Usług Społecznych i nadania statutu nowej jednostce. 

nowybur nowybur3 nowybur4 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności