Sportowe emocje na Dzień Dziecka

Ocena 0/5

Za nami dwunasta edycja turnieju piłkarskiego "Dajmy dzieciom radość", organizowanego przez Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów. W tegorocznych, emocjonujących zmaganiach udział wzięli zawodnicy reprezentujący Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie, Komendę Powiatową Policji w Pińczowie, Starostwa Powiatowego w Pińczowie oraz Urzędu Miejskiego w Pińczowie. Po piętnastominutowych meczach w systemie "każdy z każdym" wyklarowała się ostateczna klasyfikacja.

Na pierwszym miejscu uplasowali się strażacy przed policjantami. Miejsce trzecie zajęli przedstawiciele Powiatu Pińczowskiego, klasyfikacje zamknęła drużyna Urzędu Miejskiego. 

Puchary wszystkim drużynom, w imieniu burmistrza Włodzimierza Baduraka, wręczyła wiceburmistrz Beata Kita i przewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie Zdzisław Woźniak. Mecze sędziował Seweryn Sosień, wydarzenie koordynował Łukasz Biały. 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe widowisko.

mecz mecz_2 mecz_3 mecz_4 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności