Spotkanie z młodymi samorządowcami

Ocena 0/5

Pińczów oczyma młodych radnych; pomysły, oczekiwania, sugestie. Dziś zastępca burmistrza Miasta i Gminy Pińczów Beata Kita i sekretarz Gminy Pińczów Marcin Kozłowski spotkali się z Młodzieżową Radą Miejską. Rozmawiano o inicjatywach ważnych dla młodych ludzi, a także o stworzeniu loga Młodzieżowej Rady Miejskiej. Ze strony młodzieży padła propozycja, by w tej sprawie ogłosić konkursy w szkołach. Poruszono także temat tegorocznych Dni Ponidzia i omówiono terminy przyszłych posiedzeń Młodzieżowej Rady Miejskiej.

Zastępczyni burmistrza Beata Kita podziękowała młodym samorządowcom za zaangażowanie i zainteresowanie sprawami ważnymi dla lokalnej społeczności.

młodzież_rada 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności