Strażacka Wigilia w Bogucicach

Ocena 0/5

Coroczna Strażacka Wigilia odbyła się dzisiejszym popołudniem w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogucicach. Licznie zgromadzonych gości powitał prezes Zarządu Oddziału Miejsko -Gminnego ZOSP RP w Pińczowie dh Włodzimierz Badurak, burmistrz Miasta i Gminy Pińczów. "Jest mi niezmiernie miło spotkać się ze strażacką bracią z Gminy Pińczów w tak szczególnych okolicznościach. Szanowne Druhny i Druhowie Strażacy, niech zbliżające się święta Bożego Narodzenia przyniosą spokój i życzliwość, a Nowy Rok 2024 wypełni Wasze domy radością. Życzę Państwu wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym. Życzę bezpiecznych akcji oraz tylu powrotów, co wyjazdów do zdarzeń, dziękując jednocześnie za cały rok szczytnej działalności na rzecz drugiego człowieka" -mówił druh prezes Włodzimierz Badurak. Opłatkiem że strażakami podzielili się także księża - Jan Staworzyński i Piotr Zagała, członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Tomasz Jamka, przewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie Zdzisław Woźniak, zastępca przewodniczącego, dh prezes Kazimierz Klasiński, zastępca komendanta KPPSP w Pińczowie bryg. Mariusz Fodymski, dyrektor Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Pińczowie Marcin Wojniak, prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Pińczowie Robert Ćwiertnia, prezes Wodociągów Pińczowskich Andrzej Głogowiec i naczelnik Wydziału Organizacyjnego w pińczowskim ratuszu Michał Ryk. Spotkanie opłatkowe upłynęło w bardzo serdecznej, rodzinnej atmosferze.

IMG-20231215-WA0000 IMG-20231215-WA0001 IMG-20231215-WA0005 IMG-20231215-WA0006 IMG-20231215-WA0012 IMG-20231215-WA0013 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności