Studenci UTW zakończyli rok akademicki

Ocena 0/5

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pińczowie zakończył kolejny rok akademicki. W uroczystym podsumowaniu tegorocznych działań UTW uczestniczył burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Marcin Wojniak. Gospodarz gminy podkreślił ogromne zaangażowanie słuchaczy UTW w pińczowskie życie społeczno- kulturalne, podziękował za tę aktywność i życzył zdrowia i wszelkiej pomyślności. W spotkaniu uczestniczyła także Anita Koniusz, członkini Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, Jolanta Morgaś, dyrektor Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Pińczowie oraz Agnieszka Kucybała, dyrektor Miejskiej Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Pińczowie. Gości, w imieniu Iwony Senderowskiej, dyrektor Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury, powitał Grzegorz Jankowski, a dalszym prowadzeniem wydarzenia zajęły się słuchaczki UTW Anna Zelek i Alina Kasprzyk.

Fot. PSCK

utwkoniec3 utwkoniec2 .

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności