Świąteczny konkurs w Bogucicach

Ocena 0/5

Marta Łaskawiec, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Pińczowie, w imieniu burmistrza Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierza Baduraka, gratulowała uczestnikom Pierwszego Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Organizatorem i gospodarzem wydarzenia był Zespół Szkolno –Przedszkolny w Bogucicach, którego dyrektorka, Sylwia Puchała serdecznie powitała wszystkich zebranych. 

W konkursie uczestniczyło 11uczniów klas I –III z sześciu szkół z terenu Gminy Pińczów. Dzieci pięknie wykonały po jednej, polskojęzycznej kolędzie lub pastorałce, a występy oceniało jury zachwycone poziomem przygotowania młodych artystów. Po naradach jurorzy postanowili nagrodzić następujące osoby: 

• I miejsce: Alicja Dostał (SP Młodzawy),

• II miejsce: Aurelia Franczak (SP nr 1 w Pińczowie),

• III miejsce: Hanna Lechowska (ZSP w Bogucicach).

Ponadto wyróżnienia otrzymali:

• Zuzanna Pruś (SP Zagość),

• Kornelia Dynia (SP nr 2 Pińczów),

• Lena Ciba (SP Brzeście).

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez firmę Dolina Nidy z Leszcz, dodatkowo każda reprezentowana szkoła została uhonorowana specjalnym dyplomem. Koordynatorkami konkursu były panie Dorota Staworzyńska i Bogumiła Biała, w jury zasiadły: wiceprzewodnicząca Marta Łaskawiec, Grażyna Pasternak ze Stowarzyszenia Ludowego Chata Bogucka, Małgorzata Maszewska z Wydziału Oświaty i Infrastruktury Społecznej Urzędu Miejskiego w Pińczowie oraz katechetka z bogucickiej szkoły Barbara Skrobot –Ciepluch.

konkurs(2) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności