Święto Pań i Panów w „Pińczowskiej Italii”

Ocena 0/5

Gromkim "Sto Lat" rozpoczęła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn w podpińczowskich Włochach. W miejscowej świetlicy zgromadzili się mieszkańcy sołectwa, by w pogodne niedzielne popołudnie uczcić te wyjątkowe okoliczności. Gości serdecznie powitała radna i sołtys wsi Jadwiga Stelmaszyńska, a ciepłe życzenia i kwiaty, w imieniu gospodarzy Miasta i Gminy Pińczów przekazał Michał Ryk, naczelnik Wydziału Organizacyjnego w pińczowskim Urzędzie Miejskim. Moc serdeczności skierowano także pod adresem pani Józefy Banach, byłej sołtys Włoch, która w najbliższych dniach będzie świętować 80 urodziny.

włochy włochy_2 włochy_3 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności