Świętowali Bibliotekarze

Ocena 0/5

"Za każdym razem, gdy przychodzę do tego miejsca wita mnie spokój. Spokój i dobre emocje. Mam nadzieję, że to nie zmieni się nigdy" - tymi słowami do pińczowskuch Bibliotekarek i Bibliotekarzy zwrócił się Zdzisław Woźniak. Dziś w samo południe przewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie, w towarzystwie wiceburmistrz Beaty Kity odwiedził Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Pińczowie by złożyć pracownikom serdeczne życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza. 

"Biblioteka to jedno z moich ulubionych miejsc, uwielbiam czytać" - mówiła Beata Kita przekazując bibliotekarzom ciepłe słowa w imieniu burmistrza Włodzimierza Baduraka. 

Za wizytę, kwiaty i moc serdeczności gościom podziękowała Agnieszka Kucybała, dyrektor Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Pińczowie, dodając słowa wdzięczności za wsparcie w organizacji wydarzeń kulturalnych.

Uroczystość zwieńczyły miłe rozmowy przy kawie i pysznych słodkościach upieczonych przez panie bibliotekarki.

biblioteka biblioteka_1 biblioteka_3 biblioteka_4 biblioteka_5 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności