Termomodernizacja świetlicy w Szarbkowie
Do 31 października bieżącego roku potrwają prace termomodernizacyjne przy budynku świetlicy w Szarbkowie. W piątek 12 czerwca, burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Marcin Wojniak, przy kontrasygnacie skarbnik Mirosławy Wiśniewskiej, podpisał umowę na realizację zadania pn.” Termomodernizacja Budynku Wiejskiego z przeznaczeniem na świetlicę wiejską w Szarbkowie” –budżet obywatelski na 2026 rok.. Roboty będą kosztować 192 tysiące złotych, a wykona je firma K&M z Kielc, którą podczas podpisywania dokumentów reprezentował Krzysztof Siepracki.
Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!