To był dobry rok.

Ocena 0/5

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pińczowie uroczyście zakończyli rok akademicki 2024/25. Ciepłe słowa pełne gratulacji, życzeń i podziękowań za kulturalne ubogacanie lokalnego środowiska, na ręce studentów przekazała wiceburmistrz Miasta i Gminy Pińczów Beata Kita. W wydarzeniu udział wzięła także Jolanta Morgaś, dyrektor Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pińczowie, a gości i licznie zgromadzonych słuchaczy UTW powitała Iwona Senderowska, dyrektor Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury, siedziby uniwersytetu. 

Za serdeczność i wsparcie, władzom miasta i gminy, w imieniu studenckiej społeczności podziękowała Zofia Kozak, przewodnicząca UTW. 

utw utw_2 utw_3 

Fot. PSCK

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności