Udany festyn w Bogucicach
Społeczność szkolna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bogucicach zainaugurowała tegoroczny sezon na festyny rodzinne. O godzinie 16.00, na placu przed placówką rozpoczął się fantastyczny Festyn Rodzinny "Razem weselej", który zorganizowała szkoła przy wsparciu Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów i Rady Rodziców. Festyn był zarazem pierwszym wydarzeniem plenerowym, w którym oficjalnie uczestniczył nowy burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Marcin Wojniak. Gospodarz gminy podziękował serdecznie za zaproszenie i życzył wszystkim wspaniałej zabawy. "Najmłodszym, którzy niebawem będą obchodzić swoje święto życzę, aby ich przyszłość była tak kolorowa, jak wystrój dzisiejszego festynu i tak słoneczna, jak cały dzisiejszy dzień" - mówił, przekazując na ręce dyrektor Sylwii Puchały słodki upominek dla dzieci. Burmistrz ufundował także dwa kolorowe dmuchańce, które były wielką atrakcją festynu. W imieniu Rady Miejskiej, słodycze i ciepłe słowo przekazała wiceprzewodnicząca Marta Łaskawiec, obecni byli również radni: Kazimierz Klasiński i Łukasz Niebudek.
Głównym punktem programu była piękna cześć artystyczna, w którą całym sercem zaangażowali się i młodsi i starsi uczniowie bogucickiej szkoły. Na stoiskach KGW można było spróbować lokalnych smakołyków i orzeźwiającej lemoniady, a Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Pińczowie przyciągała miłośników książki i sztuki.
To było bardzo udane popołudnie, a w niedzielę spotykamy się w Aleksandrowie.
Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!