Ulica Słabska do remontu

Ocena 0/5

375 tysięcy 616 złotych –tyle wynosi dofinansowanie przekazane przez Wojewodę Świętokrzyskiego  na realizację zadania pn. „Remont ulicy Słabskiej w Pińczowie”. Środki pochodzą z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, a umowę, poniedziałkowym porankiem w Kielcach, podpisała Wiceburmistrz Miasta i Gminy Pińczów Beata Kita, przy kontrasygnacie skarbnik Mirosławy Wiśniewskiej oraz Józef Bryk, Wojewoda Świętokrzyski. Kilka godzin później, w miejskim ratuszu, wiceburmistrz Beata Kita podpisała umowę z wykonawcą inwestycji, którym jest firma KUBBUD z Kielc. Zadanie będzie kosztowało 291 tysięcy 391 złotych i obejmie wymianę warstw konstrukcyjnych jezdni, miejsc postojowych oraz chodnika, wymianę krawężników i obrzeży, a także remont kanalizacji deszczowej. Prace potrwają 10 miesięcy od daty podpisania umowy.

słąbska 

Zdjęcie do Ulica Słabska do remontu
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności