W Aleksandrowie bawiły się całe rodziny

Ocena 0/5

Piękna pogoda sprzyjała uczestnikom niedzielnego Festynu Rodzinnego w Aleksandrowie. Było kolorowo, głośno i radośnie, czyli tak, jak być powinno. Dzieciaki mogły częstować się lodami i do woli hasać na dmuchanej zjeżdżalni, a dla głodnych znalazł się smakołyk z grilla. Do wesołej zabawy zapraszała animatorka, chętne maluchy mogły także zapleść kolorowe warkocze lub pomalować buzię w ulubione wzory, a wczesnym wieczorem rozpoczęła się zabawa taneczna.

To wszystko zorganizowali mieszkańcy Aleksandrowa, przy wsparciu Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów.

"Jestem pod ogromnym wrażeniem rozmachu tego wydarzenia. Piękna integracja kilku pokoleń. Wszystkim życzę zdrowia, wszelkiej pomyślności i udanej zabawy" - mówił Marcin Wojniak, przekazując na ręce sołtys Anny Szczepanek słodycze dla uczestników festynu. Nowy burmistrz Miasta i Gminy Pińczów przyjechał na festyn z całą swoją rodziną, podobnie, jak radny tego okręgu, Mariusz Pawełczak. Razem z mieszkańcami Aleksandrowa i okolic, popołudnie spędziła także wiceburmistrz Beata Kita oraz radny Rady Powiatu Pińczowskiego i prezes Wodociągów Pińczowskich Andrzej Głogowiec, a wszystko w atmosferze beztroskiej, rodzinnej niedzieli. 

Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę.

aleksandrów3 aleksandrów2 aleksandrów4 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności