Wędkarze walczyli o puchary

Ocena 0/5

Młodzi wędkarze z całego kraju szczególnie upodobali sobie Pińczów i jego niepowtarzalne walory przyrodnicze. Niedzielnym porankiem 24 maja 2026 roku, zakończyła się trzydniowa, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich, której organizatorem był Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Kielcach i Rada d.s. Młodzieży, przy Zarządzie Głównym PZW. Patronem honorowym i fundatorem pucharów był Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Marcin Wojniak. Gospodarz gminy uczestniczył w uroczystym zamknięciu wydarzenia i osobiście gratulował zwycięzcom, dziękując jednocześnie za wizytę w naszym mieście i jego promocję.

wędkarze_4 wędkarze_(1) wędkarze2 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności