Wyjazdowe Posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej

Ocena 0/5

Szanowni Państwo, informujemy, że w środę 17 maja 2023 roku, odbędzie się
wyjazdowe Posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej, z następującym
porządkiem:
- wizyta w Zespole Placówek Oświatowych w Kozubowie (godz. 8:30)
- wizyta w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bogucicach (godz. 11:00)

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności