Z dobrym słowem na  święta

Ocena 0/5

Mili goście odwiedzili dziś pińczowski ratusz. Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Pińczowie, pod opieką Patrycji Stochli, spotkali się z burmistrzem Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierzem Badurakiem. Na ręce gospodarza gminy goście przekazali z serca płynące życzenia świąteczne dla wszystkich mieszkańców gminy Pińczów, dołączając do serdeczności piękne, bożonarodzeniowe rękodzieło. Nieco później do Urzędu Miejskiego zawitali wychowankowie Punktu Środowiskowego dla Dzieci i Osób Starszych przy MGOPS w Pińczowie, wraz z opiekunką Kamilą Szwajcowską. Dzieciaki przyniosły dla gospodarzy gminy świąteczny stroik i dobre słowo na bożonarodzeniowy czas i Nowy Rok. 

Burmistrz Włodzimierz Badurak w ciepłych słowach podziękował wszystkim za pamięć i wizytę w tym wyjątkowym, przedświątecznym klimacie

życzenia życzenia_2 życzenia_3 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności