Z planami na nowy rok 

Ocena 0/5

To było pierwsze w tym roku posiedzenie Gminnej Rady Seniorów. Zebranych przedstawicieli pińczowskich organizacji senioralnych powitała Ewelina Zielińska z Wydziału Oświaty i Infrastruktury Społecznej, a następnie głos zabrała wiceburmistrz Beata Kita. Zastępca gospodarza Miasta i Gminy Pińczów, w imieniu burmistrza Włodzimierza Baduraka, podziękowała zebranym seniorom za ubiegłoroczną działalność i złożyła serdeczne życzenia noworoczne. "Mam nadzieję, że nasza współpraca, w roku bieżącym będzie się tak dobrze układać, jak w minionym roku 2024, a może nawet lepiej" -mówiła wiceburmistrz Beata Kita.W dalszej części spotkania głos zabrała przewodnicząca Helena Zielińska, krótko podsumowując miniony rok i przekazując najważniejsze założenia na rok bieżący. Obecni seniorzy mówili o swoich planach i nadziejach, a wszystko to w miłej, jeszcze świątecznej atmosferze.

1000037154 1000037155 1000037156 1000037157 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności