Z wizytą w stolicy

Ocena 0/5

Włodzimierz Badurak, burmistrz Miasta i Gminy Pińczów oraz Marcin Wojniak, starosta pińczowski, spotkali się dziś w Warszawie z Marzeną Okłą -Drewnowicz, Ministrą d.s. Polityki Senioralnej. W spotkaniu uczestniczył również pińczowianin, były radny Rady Miejskiej w Pińczowie Maciej Kmita, obecnie dyrektor gabinetu pani ministry. Rozmowy dotyczyły najważniejszych spraw dla gminy i powiatu, a także szeroko pojętej wizji rozwoju nie tylko miasta, ale i całego Ponidzia. Na zakończenie spotkania samorządowcy z Pińczowa wręczyli pani ministrze piękny obraz z wizerunkiem kaplicy św. Anny -wizytówki naszego regionu.

Wizyta w stolicy była też doskonałą okazją do spotkania z Czesławem Siekierskim, Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

warszawa warszawa_2 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności