Zapraszamy na "Wielkie sieciowanie"

Ocena 0/5

„Obywatelskie Świętokrzyskie. Wielkie sieciowanie”

Wojewoda Świętokrzyski Józef Bryk oraz Prezydentka Miasta Kielce Agata Wojda

zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz osoby zaangażowane społecznie

i obywatelsko na wydarzenie pn. „Obywatelskie Świętokrzyskie. Wielkie sieciowanie”.

Termin: 25 kwietnia (tj. sobota) godz.: 9:00 – 16:00.

Miejsce: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (CK Technik), ul. Łódzka 200,

Kielce.

Spotkanie będzie miało formułę sprzyjającą wymianie doświadczeń, nawiązywaniu

współpracy oraz budowaniu relacji. Będzie to również okazja do wzajemnego wsparcia,

inspiracji oraz poszerzenia wiedzy w obszarach istotnych dla uczestników, bez przemówień,

paneli dyskusyjnych, przedłużających się debat i prezentacji. Będzie to dzień wspólnej pracy

warsztatowej w lekkiej, serdecznej atmosferze.

W programie znajdą się m.in. wspólna animacja, bogaty blok warsztatowy przygotowany

przez świętokrzyskie organizacje pozarządowe, społeczna biblioteka oraz możliwość

rozmowy przy kawie z Prezydentką Miasta Kielce i Wojewodą Świętokrzyskim.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Narodowego Instytutu Wolności oraz patronatem

medialnym TVP3 oraz Radio Kielce.

Na wydarzenie obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność  zgłoszeń. Link do programu oraz formularza zgłoszeniowego:

https://idea.kielce.eu/obywatelskie-swietokrzyskie.html

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności