Betlejemskie Światełko w ratuszu

Ocena 0/5

Światło Betlejemskie rozświetliło Urząd Miejski w Pińczowie. Kilkanaście minut temu ten piękny symbol oczekiwania na Boże Narodzenie, do ratusza przynieśli harcerze Hufca ZHP Pińczów. Światło Betlejemskie, wraz z ciepłymi życzeniami, na ręce Włodzimierza Baduraka, burmistrza Miasta i Gminy Pińczów, przekazała phm Anna Steckiewicz, komendant pińczowskiego Hufca ZHP. 

"Z wielką radością przyjmujemy ten niezwykły dar, za który z serca dziękujemy całej pińczowskiej braci harcerskiej, życząc pięknych i wyjątkowych świąt" -mówił burmistrz Włodzimierz Badurak.

światlo_3 światło światło_2 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności