Betlejemskie Światełko w ratuszu
Światło Betlejemskie rozświetliło Urząd Miejski w Pińczowie. Kilkanaście minut temu ten piękny symbol oczekiwania na Boże Narodzenie, do ratusza przynieśli harcerze Hufca ZHP Pińczów. Światło Betlejemskie, wraz z ciepłymi życzeniami, na ręce Włodzimierza Baduraka, burmistrza Miasta i Gminy Pińczów, przekazała phm Anna Steckiewicz, komendant pińczowskiego Hufca ZHP.
"Z wielką radością przyjmujemy ten niezwykły dar, za który z serca dziękujemy całej pińczowskiej braci harcerskiej, życząc pięknych i wyjątkowych świąt" -mówił burmistrz Włodzimierz Badurak.


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!