Dotacja na wymianę źródeł ciepła

Ocena 0/5

Beata Kita, zastępca burmistrza Miasta i Gminy Pińczów podpisała dziś w Kielcach umowę z Renatą Janik, marszałek województwa świętokrzyskiego. Dokument dotyczy przekazania dotacji celowej dla Gminy Pińczów na realizację zadania własnego w zakresie ochrony środowiska. Środki w wysokości 105 tysięcy złotych zostaną przekazane na dofinansowanie zadania wymiany przestarzałych źródeł ciepła na nowoczesne i ekologiczne. Umowa została podpisana przy kontrasygnacie Anny Nowak, zastępcy naczelnika Wydziału Finansowo -Budżetowego

w Urzędzie Miejskim w Pińczowiedotacja dotacja_2 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności