Dotacja na wymianę źródeł ciepła
Beata Kita, zastępca burmistrza Miasta i Gminy Pińczów podpisała dziś w Kielcach umowę z Renatą Janik, marszałek województwa świętokrzyskiego. Dokument dotyczy przekazania dotacji celowej dla Gminy Pińczów na realizację zadania własnego w zakresie ochrony środowiska. Środki w wysokości 105 tysięcy złotych zostaną przekazane na dofinansowanie zadania wymiany przestarzałych źródeł ciepła na nowoczesne i ekologiczne. Umowa została podpisana przy kontrasygnacie Anny Nowak, zastępcy naczelnika Wydziału Finansowo -Budżetowego
w Urzędzie Miejskim w Pińczowie


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!