Dzieciaki kontra Pluszaki!

Ocena 0/5

Ależ to była zabawa! Zabawa i sport w jednym. Na pińczowskim orliku na osiedlu Grodzisko, zmierzyli się młodzi adepci piłki nożnej i urocze pluszaki, ulubieńcy wszystkich dzieci. Kogo tam nie było! Biblioteczna Sówka, Króliczek, Kubuś Puchatek, Głodzilla, Minionek, Delfinek, Myszka Mickey, Mrówka i Regeściak. Korowe, sympatyczne, przyjacielskie i skore do wspólnej zabawy, która dziś, z uwagi na temperaturę, była nie lada wyzwaniem   

Zebrane na boisku dzieciaki i ich opiekunów powitał Łukasz Biały z Ponidzie Futsal Pińczów wraz z Beatą Kitą, zastępcą gospodarza Miasta i Gminy Pińczów. Pani wiceburmistrz, w imieniu honorowego patrona imprezy, burmistrza Marcina Wojniaka, życzyła dzieciom i pluszakom samych najlepszych emocji, a do słów dołączyła słodki prezent.

Po krótkiej rozgrzewce rozpoczął się mecz piłki nożnej, zakończony remisem 3:3. Przypomnijmy, pierwsza edycja meczu Dzieciaki kontra Pluszaki zakończyła się remisem 5:5. 

Wydarzenie zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 2 w Pińczowie i Ponidzie Futsal Pińczów, przy wsparciu Miasta i Gminy Pińczów oraz Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury.

pluszaki2 pluszaki pluszaki4 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności