Dzieciaki kontra Pluszaki!
Ależ to była zabawa! Zabawa i sport w jednym. Na pińczowskim orliku na osiedlu Grodzisko, zmierzyli się młodzi adepci piłki nożnej i urocze pluszaki, ulubieńcy wszystkich dzieci. Kogo tam nie było! Biblioteczna Sówka, Króliczek, Kubuś Puchatek, Głodzilla, Minionek, Delfinek, Myszka Mickey, Mrówka i Regeściak. Korowe, sympatyczne, przyjacielskie i skore do wspólnej zabawy, która dziś, z uwagi na temperaturę, była nie lada wyzwaniem
Zebrane na boisku dzieciaki i ich opiekunów powitał Łukasz Biały z Ponidzie Futsal Pińczów wraz z Beatą Kitą, zastępcą gospodarza Miasta i Gminy Pińczów. Pani wiceburmistrz, w imieniu honorowego patrona imprezy, burmistrza Marcina Wojniaka, życzyła dzieciom i pluszakom samych najlepszych emocji, a do słów dołączyła słodki prezent.
Po krótkiej rozgrzewce rozpoczął się mecz piłki nożnej, zakończony remisem 3:3. Przypomnijmy, pierwsza edycja meczu Dzieciaki kontra Pluszaki zakończyła się remisem 5:5.
Wydarzenie zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 2 w Pińczowie i Ponidzie Futsal Pińczów, przy wsparciu Miasta i Gminy Pińczów oraz Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury.


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!