Kwiaty w oczekiwaniu na wiosnę

Ocena 0/5

"Kwiatowe inspiracje" w Pińczowie rozpoczęły oczekiwanie na wiosnę. Wystawa malarstwa w Galerii Belweder Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury licznie przyciągnęła miłośników tego gatunku i wprowadziła wiosenny klimat do stolicy Ponidzia. Zwiedzający nie kryli swojego zachwytu pięknymi płótnami, słowa uznania pod adresem wystawy i autorek prac skierował także burmistrz Włodzimierz Badurak. Gospodarz Miasta i Gminy Pińczów serdecznie powitał zgromadzonych i kwiatami podziękował artystkom za piękno, którym podzieliły się z pińczowianami. Prace Beaty Borek, Tamary Maj, Barbary Wnuk -Spirowskiej i Urszuli Lubczyńskiej -Gładkiej możemy podziwiać jeszcze przez kilka tygodni. Zapraszam

wystawa wystawa_2 wystawa_3 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności