Kwiaty w oczekiwaniu na wiosnę
"Kwiatowe inspiracje" w Pińczowie rozpoczęły oczekiwanie na wiosnę. Wystawa malarstwa w Galerii Belweder Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury licznie przyciągnęła miłośników tego gatunku i wprowadziła wiosenny klimat do stolicy Ponidzia. Zwiedzający nie kryli swojego zachwytu pięknymi płótnami, słowa uznania pod adresem wystawy i autorek prac skierował także burmistrz Włodzimierz Badurak. Gospodarz Miasta i Gminy Pińczów serdecznie powitał zgromadzonych i kwiatami podziękował artystkom za piękno, którym podzieliły się z pińczowianami. Prace Beaty Borek, Tamary Maj, Barbary Wnuk -Spirowskiej i Urszuli Lubczyńskiej -Gładkiej możemy podziwiać jeszcze przez kilka tygodni. Zapraszam


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!