Pożegnanie lata w „słonecznej Italii”.

Ocena 0/5

Mieszkańcy podpińczowskich Włoch z przytupem zakończyli wakacje 2023. "Pożegnanie lata w Słonecznej Italii" zgromadziło wielu młodszych i starszych mieszkańców wsi, jak również licznych gości, wśród których znalazła się także wiceburmistrz Beata Kita. Zastępczyni gospodarza Miasta i Gminy Pińczów, w imieniu burmistrza Włodzimierza Baduraka, podziękowała za zaproszenie i życzyła najmłodszym sukcesów w nowym roku szkolnym. Na osłodę ostatnich dni lata wiceburmistrz Beata Kita przekazała dzieciakom słodki upominek. 

włochy włochy_2 

włochy_3 

Fot. J. Skuza

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności