Pożegnanie lata w „słonecznej Italii”.
Mieszkańcy podpińczowskich Włoch z przytupem zakończyli wakacje 2023. "Pożegnanie lata w Słonecznej Italii" zgromadziło wielu młodszych i starszych mieszkańców wsi, jak również licznych gości, wśród których znalazła się także wiceburmistrz Beata Kita. Zastępczyni gospodarza Miasta i Gminy Pińczów, w imieniu burmistrza Włodzimierza Baduraka, podziękowała za zaproszenie i życzyła najmłodszym sukcesów w nowym roku szkolnym. Na osłodę ostatnich dni lata wiceburmistrz Beata Kita przekazała dzieciakom słodki upominek.
Fot. J. Skuza


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!