Radni zakończyli kadencję 

Ocena 0/5

Wtorkowym przedpołudniem Rada Miejska w Pińczowie spotkała się po raz ostatni w tej kadencji. W tej szczególnej atmosferze burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak podziękował radnym za 5 lat współpracy na rzecz mieszkańców całej lokalnej społeczności. Za 5 lat wspólnego obradowania podziękował także przewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie Zdzisław Woźniak. Na zakończenie posiedzenia samorządowcy otrzymali od gospodarza Gminy Pińczów statuetki z wyrazami wdzięczności. Ostatnia sesja Rady Miejskiej była także dobrą okazją do wręczenia podziękowań sołtysom, którzy nie uczestniczyli w Gminnym Dniu Sołtysa.

ostatnia_sesja ostatnia_sesja_2 ostatnia_sesja_3 ostatnia_sesja_4 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności