Radni zakończyli kadencję
Wtorkowym przedpołudniem Rada Miejska w Pińczowie spotkała się po raz ostatni w tej kadencji. W tej szczególnej atmosferze burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak podziękował radnym za 5 lat współpracy na rzecz mieszkańców całej lokalnej społeczności. Za 5 lat wspólnego obradowania podziękował także przewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie Zdzisław Woźniak. Na zakończenie posiedzenia samorządowcy otrzymali od gospodarza Gminy Pińczów statuetki z wyrazami wdzięczności. Ostatnia sesja Rady Miejskiej była także dobrą okazją do wręczenia podziękowań sołtysom, którzy nie uczestniczyli w Gminnym Dniu Sołtysa.


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!