Wojewódzki Dzień Samorządowca

Ocena 0/5

We wtorek 27 maja 2025 roku, w Kielcach odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Samorządu Terytorialnego. Miasto i Gminę Pińczów w uroczystości tej reprezentowała Beata Kita. Zastępczyni gospodarza gminy, w imieniu burmistrza Włodzimierza Baduraka, odebrała z rąk wojewody świętokrzyskiego Józefa Bryka podziękowanie za zaangażowanie w budowę samorządności i pracę na rzecz mieszkańców regionu. Podziękowania na ręce wiceburmistrz Beaty Kity przekazał także wicewojewoda świętokrzyski Michał Skotnicki.

wyróżnienie 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności