Wojewódzki Dzień Samorządowca
We wtorek 27 maja 2025 roku, w Kielcach odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Samorządu Terytorialnego. Miasto i Gminę Pińczów w uroczystości tej reprezentowała Beata Kita. Zastępczyni gospodarza gminy, w imieniu burmistrza Włodzimierza Baduraka, odebrała z rąk wojewody świętokrzyskiego Józefa Bryka podziękowanie za zaangażowanie w budowę samorządności i pracę na rzecz mieszkańców regionu. Podziękowania na ręce wiceburmistrz Beaty Kity przekazał także wicewojewoda świętokrzyski Michał Skotnicki.


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!