Droga oficjalnie oddana do użytku
Rządowe środki z programu usuwania skutków klęsk żywiołowych pomogły w przebudowie 1,6 km odcinka drogi nr 1038T z Pasturki do Kowali. Zadanie kosztowało blisko 900 tysięcy złotych, 80% to rządowe dofinansowanie, po 10% ze swoich budżetów dołożyły samorządy Gminy Pińczów i Powiatu Pińczowskiego.
We wtorek 21 kwietnia, w samo południe, na wspomnianej drodze odbyło się oficjalne podsumowanie zrealizowanego zadania. W spotkaniu uczestniczył wicewojewoda świętokrzyski Michał Skotnicki, samorządowcy, Zarząd Powiatu Pińczowskiego i pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg. Gminę Pińczów reprezentowała Beata Kita pełniąca funkcję Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów oraz przewodniczący Rady Miejskiej Zdzisław Woźniak.


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!