Muzycznie –patriotycznie
Pińczów już w świątecznym, niepodległościowym klimacie. We wtorek 6 listopada, w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury słuchacze Szkoły Muzycznej I Stopnia w Pińczowie dali przepiękny, patriotyczny koncert. Utalentowanych młodych artystów oklaskiwał m.in. burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Marta Łaskawiec i skarbnik Mirosława Wiśniewska. Serdecznie dziękujemy za piękne emocje i zapraszamy wszystkich Państwa 11 listopada na oficjalne uroczystości z okazji 106 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Fot. A. Mazurek


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!