Turniej Mikstów za nami
W sobotę 23 sierpnia, na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pińczowie, odbył się Turniej Mikstów w Siatkówce Plażowej. Do siatkarskiego pojedynku stanęło 20 osób, różnej płci i w różnym wieku. Ciekawostką było losowanie par; zawodnicy aż do rozgrywek nie wiedzieli z kim będą walczyć o laur zwycięstwa. Zabawa była przednia, a emocje niebotyczne. "Cieszymy się, że turniejem zainteresowało się tyle osób. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili" - mówiły organizatorki ze Stowarzyszenia Siatkarski Pińczów. Mecze finałowe obserwowała także wiceburmistrz Miasta i Gminy Pińczów Beata Kita, reprezentująca burmistrza Włodzimierza Baduraka, patrona wydarzenia. "Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy z takim zaangażowaniem włączyli się zarówno w organizację turnieju, jak i w same rozgrywki. Dziękujemy za popularyzację sportu i zdrowego trybu życia" - podkreślała zastępczyni gospodarza gminy Pińczów.
Czołowe lokaty zajęli:
1. Edyta Śliwa i Krzysztof Ziółek
2. Justyna Wcześniak i Dariusz Głuszek
3. Zuzanna Kudełka i Łukasz Głombiński
Statuetki dla najbardziej wyróżniających się zawodników otrzymali Justyna Wcześniak i Krzysztof Ziółek.
Serdeczne gratulacje, medale i nagrody siatkarzom przekazała wiceburmistrz Beata Kita i reprezentujący Wojewodę Świętokrzyskiego Łukasz Chmielewski. kierownik pińczowskiej KRUS. Mecze sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego w pińczowskich szkołach Jacek Drozdowski i Artur Błach. Organizację wydarzenia wsparli także lokalni przedsiębiorcy.


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!