Udany Piknik Rodzinny w Szarbkowie
Wspaniale bawili się uczestnicy niedzielnego Pikniku Rodzinnego w Szarbkowie. Organizatorzy - sołtys Michał Kędzierski, Rada Sołecka i KGW Szarbkowsko -Chrabkowskie, przy wsparciu Burmistrza Włodzimierza Baduraka, przygotowali fantastyczne popołudnie pełne atrakcji dla całych rodzin. Wydarzenie swoją obecnością uświetnili gospodarze Miasta i Gminy Pińczów - wiceburmistrz Beata Kita i przewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie Zdzisław Woźniak i radny Piotr Karbowniczek oraz radni Rady Powiatu Pińczowskiego Marcin Wojniak i Andrzej Głogowiec. Razem z mieszkańcami w pikniku uczestniczył także ks. Tomasz Kałuski, proboszcz parafii w Sędziejowicach. To była wyjątkowa niedziela i nawet kapryśna aura jej nie zepsuła.


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!