Wsparcie dla rewitalizacji
Mamy dobre informacje. Wniosek na kwotę ponad 2,5 miliona złotych, pod nazwą "Rewitalizacja Miasta Pińczów" pozytywnie przeszedł ocenę formalną i oczekuje teraz na ocenę merytoryczną. W ramach wniosku zaplanowano adaptację wnętrz byłej stacji kolejki wąskotorowej na potrzeby Klubu Seniora. Ponadto wniosek obejmuje rewitalizację terenów zielonych na terenie miasta, w tym dostawę i montaż mini tężni.
Wniosek złożono do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, w ramach naboru FESW.06.02-IZ.00-001/25.


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!