Wstąpili w poczet Przedszkolaków
17 uroczych maluchów zostało dziś pasowanych na Przedszkolaka Szkoły Podstawowej w Młodzawach. Dzieci otrzymały dyplomy, uroczyście „przypieczętowały” włączenie się w społeczność szkolną, a na koniec przestawiły piękny program artystyczny. Brawom nie było końca.
Ważne wydarzenie połączono z podsumowaniem remontu placówki, jaki wykonano dzięki środkom z Budżetu Obywatelskiego Gminy Pińczów. Kwota w wysokości 200 tysięcy złotych pozwoliła na odświeżenie elewacji zewnętrznej, wymianę drzwi wejściowych, budowę tarasu i montaż balustrady. Dyrektor Szkoły Podstawowej Ilona Modrzewiecka w serdecznych słowach podziękowała gospodarzom Miasta i Gminy Pińczów za wsparcie działań oraz mieszkańcom, za oddane głosy na młodzawski projekt. W wydarzeniu uczestniczyła zastępca burmistrza Miasta i Gminy Pińczów. Beata Kita, w imieniu burmistrza Włodzimierza Baduraka przekazała dzieciakom słodkie łakocie i odblaski, by bezpiecznie docierały do szkoły i wracały do domów. Słodycze dla najmłodszych przynieśli także inni zacni goście, a wśród nich znaleźli się: wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie i sołtys Zdzisław Mider, sołtysi Damian Niedziela, Andrzej Juszczyk i Dariusz Orszulak, panie z Koła Gospodyń Wiejskich Młodzawy Dziś i Jutro, a także przedstawicielka Rady Rodziców Agnieszka Kucybała, dyrektor Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Pińczowie. W uroczystości uczestniczyli także pracownicy Urzędu Miejskiego w Pińczowie.
Wszystkim Przedszkolakom życzymy samych radosnych dni i wielu wspaniałych przyjaciół w nowym miejscu.
Fot. SP Młodzawy


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!