Mistrzem OSP Brzeście!
Strażacy ochotnicy z Brześcia ponownie wywalczyli zwycięstwo w Miejsko –Gminnych Zawodach Sportowo –Pożarniczych w Pińczowie.Tuż za nimi -OSP Krzyżanowice. Na trzecim miejscu OSP Chruścice. Mistrzyniami wśród KDP zostały druhny z Podłęża, na drugim miejscu zawody zakończyły panie z KDP Bogucice. Wśród Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych triumfowali młodzi druhowie z Chruścic, przed drużyną z Podłęża i Bogucic. Wielkie brawa dla zdobywców czołowych miejsc. Kolejność miejsc poza podium w kategorii OSP przedstawia się następująco: OSP Kozubów, OSP Stara Zagość, OSP Podłęże, OSP Uników, OSP Bogucice, OSP Marzęcin i OSP Włochy. Gratulujemy sportowych postaw i dobrego przygotowania.
Puchary, dyplomy i nagrody wręczył strażakom druh prezes Włodzimierz Badurak, w towarzystwie komisji sędziowskiej pod przewodnictwem st.bryg. Jarosława Huka, komendanta powiatowego KP PSP w Pińczowie.
"Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za uczestnictwo w zawodach. Dziękuję druhom strażakom, którzy mimo wysokiej temperatury dali z siebie wszystko. Dziękuję młodzieży i dzieciom, którzy są przyszłością Ochotniczych Straży Pożarnych. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w organizację tego wydarzenia, na czele z komisją sędziowską z Państwowej Straży Pożarnej. Do zobaczenia za rok" -mówił burmistrz MiG Pińczów Włodzimierz Badurak, prezes Zarządu Oddziału Miejsko -Gminnego ZOSP RP w Pińczowie.


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!