Młodzi mistrzowie fotografii
Burmistrz Włodzimierz Badurak gratulował młodym uczestnikom konkursu fotograficznego
„Małe Ponidzie”. Gospodarz Miasta i Gminy Pińczów, w towarzystwie Justyny Dziadek,
dyrektor Muzeum Regionalnego w Pińczowie nagrodził dzieci i młodzież, które nadesłały
swoje zdjęcia do konkursu.
„Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszego talentu i wrażliwości na otaczające Was piękno
przyrody i naszego regionu. Życzę Wam, abyście wzrastali w tej pasji i rozwijali swoje
zainteresowania. Dziś świętujemy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Korzystając z tej
wyjątkowej okazji, życzę Wam wielu radości i spełnienia marzeń. Rośnijcie zdrowo i cieszcie
się każdą chwilą” –mówił burmistrz Włodzimierz Badurak.
Komisja oceniająca zdjęcia była jednogłośna –wszystkie prace zasłużyły na I miejsce i
nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów.
Serdecznie gratulujemy i informujemy, że już wkrótce wystawa pokonkursowa będzie otwarta
dla zwiedzających.
fot. W. Bałabański


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!