Najlepsze życzenia dla Bibliotekarzy
8 maja obchodzimy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Z tej wyjątkowej okazji, w Miejskiej i Gminnej
Bibliotece Publicznej odbyła się miła uroczystość, podczas której gospodarze Gminy Pińczów
przekazali bibliotekarkom i bibliotekarzom moc serdecznych życzeń. „W imieniu burmistrza
Włodzimierza Baduraka życzę Państwu zdrowia, mnóstwa zadowolonych Czytelników i ogromu
satysfakcji z misji promowania czytelnictwa. Jesteście Państwo ważnym ogniwem w kreowaniu
kultury i za to Wam dziękujemy” –mówiła Beata Kita, zastępca burmistrza Miasta i Gminy Pińczów. Za
pamięć, ciepłe słowa i kwiaty, w imieniu bibliotekarzy podziękowała Agnieszka Kucybała, dyrektor
Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Pińczowie.


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!