Pińczowianie doskonale grają w tenisa
W minioną sobotę 2 marca, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pińczowie odbył się Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez Stowarzyszenie Ziemia Pińczowska. W rozgrywkach wzięli udział uczniowie szkół i dorośli mieszkańcy nie tylko miasta i gminy, ale całego Ponidzia. W imieniu burmistrza Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierza Baduraka, zgromadzonych powitał Zdzisław Woźniak, przewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie, dyrektor PSCK Iwona Senderowska, radni Bogumiła Guza i Marek Skubek oraz Urszula Sroka -Kurek, członkini Zarządu Stowarzyszenia Ziemia Pińczowska. Atmosfera turnieju była znakomita, pełna sportowych emocji i rywalizacji w duchu fair play, a zawodnicy dali z siebie wszystko.
„Serdecznie dziękuję wszystkim za tak liczne uczestnictwo w turnieju i sportową radość, jaką przynieśliście tu ze sobą. Gorąco gratuluję wspaniałej gry i uzyskanych wyników” –mówił na zakończenie turnieju burmistrz Włodzimierz Badurak.
Gospodarz Miasta i Gminy Pińczów wręczył zawodnikom puchary i medale, do grayulacji przyłączył się Marcin Wojniak, dyrektor Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pińczowie, przewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie Zdzisław Woźniak i dyrektor Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury Iwona Senderowska.
Fot. Agnieszka Kucybała


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!