Pożegnanie ósmoklasistów
Pożegnanie ósmoklasistów
W czwartek 22 czerwca 2023 roku, odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego klas ósmych w pińczowskich Szkołach Podstawowych nr 1 i nr 2. W obydwu galach uczestniczył burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak. Gospodarz gminy pogratulował młodzieży ukończenia edukacji w szkole podstawowej i życzył sukcesów w wymarzonej szkole średniej, wspominając o bogatej ofercie miejscowych szkół ponadpodstawowych. Burmistrz Włodzimierz Badurak podziękował także nauczycielom i pracownikom oświaty za trud włożony w nauczanie i wychowanie młodych ludzi. Najzdolniejsi uczniowie otrzymali z rąk gospodarza gminy stypendia i nagrody. Dyplomy i statuetki swoim podopiecznym wręczyli również nauczyciele i wychowawcy. Słowa wdzięczności popłynęły także od samych uczniów. Młodzież dziękowała swoim nauczycielom za wiedzę i opiekę, burmistrz Włodzimierz Badurak otrzymał z kolei podziękowania za wsparcie, jakim samorząd Gminy Pińczów otacza szkoły.
Nazajutrz rok szkolny 2022/2023 uroczyście pożegnali pozostali uczniowie. „Wszystkim serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy wspaniałych, pogodnych i bezpiecznych wakacji” –mówi Włodzimierz Badurak, burmistrz Miasta i Gminy Pińczów.


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!