Rodzinne festyny w Przedszkolach
Pińczowskie przedszkolaki uczciły dziś święto rodziny. W placówkach nr 1 – na Nowym
Świecie i nr 3 – na Grodzisku odbyły się wspaniałe, kolorowe i radosne Festyny Rodzinne.
Dzieciaki z wszystkich grup wiekowych, przygotowane przez opiekunów, zaprezentowały
przepiękne programy artystyczne przed liczną widownią pełną wzruszonych rodziców, babć i
dziadków. Małych artystów oklaskiwali także burmistrz Miasta i Gminy Pińczów
Włodzimierz Badurak oraz zastępca burmistrza Beata Kita. Gospodarze gminy złożyli
zgromadzonym serdeczne życzenia z okazji nadchodzących świąt: Dnia Matki, Dnia Dziecka
i Dnia Ojca i dołączyli do ciepłych słów słodycze.
„Jestem pod wielkim wrażeniem występów artystycznych. Mamy bardzo utalentowane dzieci
i wyjątkowo zaangażowanych opiekunów. Serdecznie im za to dziękuję” –mówi gospodarz
gminy, która finansowo wsparła wydarzenia.


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!