Stacje rowerowe w komplecie
W środę ekipy fachowców zamontowali trzecią - ostatnią stację rowerów miejskich w Pińczowie. Teraz rowery wypożyczymy lub zwrócimy również przy centrum komunikacyjnym (dworzec autobusowy) przy ul. Legionistów. Zasady korzystania się nie zmieniły. Mamy jeszcze kilka dni wakacji, zatem zachęcamy do aktywnej rekreacji i wypoczynku na rowerach. Jednocześnie zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o użytkowanie rowerów zgodnie z ich przeznaczeniem, a także o dbałość o wypożyczone jednoślady. Niestety, już kilka razy do stacji zwrócono mocno uszkodzone rowery, których naprawa z pewnością będzie generować spore koszty. Liczymy na Państwa zrozumienie w tym względzie i jeszcze raz zapraszamy do rowerowych podroży po mieście i okolicy.


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!